Roto Black Edition

Roto Black Edition

Roto Black Edition

Roto Black Edition, Tüm trendlerde: Roto Group, 2020’de tasarımcı siyah armatürlerini piyasaya sürüyor…

Roto Black Edition
Roto Black Edition

İzlenimler çağında yaşıyoruz

Uzun yıllar boyunca beyaz, yarı saydam yapılar için geleneksel standart profil rengi olarak kabul edildi. Ahşap veya lamine plastik pencereler “imitasyon ahşap” ve kahverengi alüminyum pencereler için trend biraz sonra geldi, ancak aynı zamanda konut ve konut dışı binaların önemli bir bölümüne sağlam ve kalıcı olarak yerleşti. Şu anda, her ikisi de talep görüyor ve alakalı, ancak sokaktaki sıradan bir adamın gözleri için çok sıra dışı olan ve daha yakın zamanda dünyanın önde gelen tasarımcıları tarafından çok sevilen siyah pencereler ve kapılar ivme kazanıyor.

Roto Black Edition

Bugün, kömür gibi en gerçek siyah veya derin koyu Antrasit – camı çerçeveleyen profilin rengi, tüm dünyadaki kullanıcıların kalbini kazanmakta ve hak ettiği popülerliğini çarçabuk kazanıyor. İlk bakışta sıra dışı bir çözüm gibi görünen çerçevelerde ve kanatlarda koyu ve koyu siyah, iç mekanlarda hemen hemen tüm stil ve renk çözümleriyle uyumlu bir şekilde birleşiyor.
Elbette siyah pencereler gümüş detaylarla gerçek siyah olamaz, değil mi? Ve Roto, bir kez daha tüketici tercihleri ​​dalgasında, Roto Black Edition donanımlarını pazara sunuyor.

Roto Black Edition

Roto Black Edition armatürleri, teknik performansa, en son moda trendlerine ve ürünün estetik özelliklerine odaklanan talepkar ve seçici müşteriler için niş bir üründür. Yeni pencere donanımı, piyasadaki en avangart tasarım çözümlerinden biridir.
Sistem, benzersiz siyah rengi ve aşağıdaki niteliklerle karakterize edilir:
– ayrıntılara parmak izi ve leke bırakmayan mat bir yüzey veren modern bir kaplama;
– pencereye modern, sofistike bir karakter kazandıran, galvanizli galvanizli çelikten yapılmış, özellikle zarif, siyah elemanlar olmak üzere özenle seçilmiş detaylar;
– işin geleneksel güvenilirliği ve istikrarı.
Siyah aynı zamanda zamansız, işlevsel ve zariftir. Her zaman klasik ve şık!
Roto Black Edition donanımlarına sahip pencereler, evde veya ofiste kimseyi kayıtsız bırakmayacak ve alana kesinlikle karşı konulmaz bir çekicilik kazandıracaktır.
Sektör lideri şimdi sizi bu ve diğer yenilikleri keşfetmeye davet ediyor. Roto ile trend olun!

Roto Black Edition

Leave a Reply